Półkolonie letnie '19 w

Laboratorium Kreatywności

Niezapomniana przygoda dla dziecka

Lato w mieście z Laboratorium Kreatywności

Niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka

Często zapominamy o podtrzymywaniu zamiłowania naszych dzieci do zdobywania wiedzy, kiedy są wakacje. Ale jak długo można grać na komputerze, czy wpatrywać się w telewizor? Nie zapominajmy, że dzieci mogą się świetnie bawić podczas zadawania pytań, rozwiązywania zadań logicznych i eksperymentowania z liczbami. Mózg dziecka najlepiej funkcjonuje gdy może się bawić i uczyć jednocześnie, a motywacja i zabawa w grupie doskonale stymuluje rozwój i pracę mózgu. Dlatego także w tym roku, Laboratorium Kreatywności organizuje dla wszystkich dzieci półkolonie letnie!

Atuty:

Sprawdzone, smaczne posiłki cateringowe
Nie czekaj na ostatnią chwilę, zapisz dziecko już dziś i skorzystaj z ceny promocyjnej!

 • Półkolonie trwają 5 dni

  Czas trwania półkoloni 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00

 • Przykładowy dzień zajęć

  8.00 Zbiórka śniadanie
  8.30 - 11.30 Zajęcia tematyczne w Laboratorium Kreatywności(programowanie, grafika, laborant,)
  12.00- 15.30 Zajęcia sportowo rekreacyjne (baseny, kino, zajęcia sportowe)
  15.30 podwieczorek
  16.00 zakończenie dnia

 • Jednodniowa wycieczka

  W programie przewidziana jest jednodniowa wycieczka tematyczna

Atuty

Dlaczego warto nas wybrać

Wykwalifikowana kadra

Pasjonaci w swoich dziedzinach 

Grupy max 10 osobowe

Integracja, zajęcia tematyczne

Ciekawe różnorodne zajęcia

każdego dnia inne zajęcia tematyczne

Tematyka Półkolonii 

Chcesz, aby Twoje dziecko cieszyło się latem zdobywając nowe umiejętności, wiedzę, a przy tym dobrze się bawiło? 

Świetnie trafiłeś! 

Zapisz swoje dziecko na półkolonie letnie w Laboratorium Kreatywności, a przekonasz się, że nauka może być zabawna i twoje dziecko ją pokocha!
Zapewniamy tydzień pełen atrakcji, zabawy i wiedzy. 

Autorski program półkolonii, pozwoli dzieciom na zróżnicowane zdobywanie wiedzy i umiejętności w łatwy sposób, przede wszystkim poprzez zabawę.

Wraz z Laboratorium Kreatywności każde dziecko ma możliwość zamienić się w prawdziwego chemika w fartuszku i okularach ochronnych. Aby poprzez zabawę rozbudzić w dziecku chęć poznawania świata przygotowaliśmy szereg doświadczeń chemicznych. Każde z dzieci do wykonywania zadań otrzymuje zestaw niezbędnych narzędzi i wspólnie z nami w całkowicie bezpieczny sposób odkrywa świat chemicznych możliwości.

W Laboratorium Kreatywności znajdą swoje miejsce miłośnicy gier komputerowych, informatyki, robotów i nowoczesnych technologii. Dysponujemy robotami które będziemy rozbudowywać, programować, tworzyć koncepcje i je realizować.  Mogą to być turnieje i mistrzostwa piłki nożnej robotów, podczas których dziecko ma możliwość zapoznania się z autonomicznie działającymi robotami i sztuczną inteligencją. Alternatywą mogą być walki robotów, podczas których dzieci same mogą zdecydować jak będzie wyglądał ich robot oraz nauczą się podstawowych zasad ich działania i poruszania. Dla każdego dziecka są to niesamowite emocje, a także możliwość zdrowej rywalizacji motywującej do działania. Dzięki nim ten dzień będzie pełen wrażeń i niezapomnianych emocji. Dzieci mogą brać udział w walkach i meczach piłki rozgrywanych przez roboty oraz w grach i zabawach pobudzających nie tylko wyobraźnię ale także logiczne myślenie.

Celem zajęć jest rozbudzenie i rozwijanie w Twoim dziecku naturalnej twórczej aktywności w przystępny i praktyczny sposób. Pod okiem wykwalifikowanych profesjonalistów dzieci krok po kroku poznają kolejne tajniki tradycyjnych form sztuki rozwijając zdolności manualne i percepcję.

Podczas trwania półkoloni, codziennie zapewnimy twojemu dziecku atrakcje takie jak baseny, kino, zajęcia sportowe, wycieczka tematyczna oraz wiele innych atrakcji, które Twoje dziecko pokocha.

Galeria

WYBRANE MOMENTY

Skontaktuj się z nami