Młody Programista w

Laboratorium Kreatywności

Programowanie i technologie dla dzieci i młodzieży

Kontakt Formularz

Młody programista

Programowanie, Robotyka, Projektowanie gier, Html, Java Script

Komputery to już nieodłączny element zabawy każdego dziecka. Doskonale odnajdują się w świecie nowych technologii kierując się intuicją. Ważne, by dać im możliwość rozwoju i wykorzystać drzemiący potencjał. Dzięki stałym zajęciom w Laboratorium Kreatywności Twoje dziecko będzie miało możliwość ukierunkować swoje zainteresowania i rozwinąć skrzydła pod okiem profesjonalistów. Zapoznaj się z opisami kierunków i wybierz ten, który najbardziej zainteresuje Twoje dziecko!

Dzieci rozwijają logiczne, algorytmiczne myślenie

Interakcja z robotami oraz komputerami

Na każdych zajęciach różne zadania problemowe

Galeria

Wybrane momenty
Wszystko Robotyka i Programowanie Projektowanie Gier Html JavaScript

Kierunki

Zobacz jaką ofertę możemy ci zaproponować.

Programowanie dla najmłodszych 5-7 lat

Nie każde dziecko będzie w przyszłości programistą, ale każde może nauczyć się w Laboratorium Kreatywności logicznego i algorytmicznego myślenia. Rozpoczynając przygodę z multimedialnym światem od najmłodszych lat, dzieci będą miały szansę przyswoić więcej wiedzy i iść krok w krok z rozwijającą się technologią. Poprzez łatwe i dostępne programy dzieci będą zdobywać podstawową wiedzę z zakresu programowania pod postacią gier komputerowych. Zajęcia pozwalają zdobyć umiejętność kreatywnego podejścia do problemów; pokazuje jak spojrzeć na pełen obraz z różnego punktu widzenia i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Robotyka i Programowanie 9-11 lat

Komputery towarzyszą nam na każdym kroku, a programowanie jest jedną z podstawowych umiejętności w wielu zawodach. Im wcześniej dziecko zacznie zapoznawać się z nowymi technologiami, tym łatwiej będzie mu odnaleźć się w rozwijającym się świecie. Wykwalifikowana kadra poprowadzi dzieci wykorzystując ich intuicję i potencjał, by swobodnie mogły uczyć się coraz trudniejszych rzeczy, które daleko wykraczają poza podstawy programowe. Logiczne myślenie, którego dzieci uczą się podczas zajęć przekłada się także na naukę w szkole i pozwala rozwinąć umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Uczniowie będą mieli szansę nauczyć się programować roboty, stworzyć swoją własną grę, aplikacje, a na kolejnych etapach nawet strony internetowe. Wiedza zdobywana w Laboratorium Kreatywności ułatwi start w dorosłe życie każdemu dziecku.

Przykładowe tematy lekcji:
Jak powstają kolory RGB
Misja na Marsie
Misja na Marsie
Czujnik omijania przeszkód
Pobudka z mbotem - zegar z budzikiem

Html 13+

Nauka podczas zajęć jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Tworzenie stron internetowych to umiejętność w dzisiejszych czasach nie tylko przydatna, ale i pożądana. Podczas zajęć dzieci mają możliwość odkryć w sobie talent webmastera i wykorzystywać swoje umiejętności w przyszłości. Dziecko nauczy się korzystać z sposobów stylizowania stron, zapozna się z podstawami różnych języków programowania, a końcowym efektem będzie stworzenie własnej strony internetowej.

JavaScript 13+

Znasz Html? Aplikacje webowe potrzebują zarówno front-endu jak i back-endu. Back-end jest dla użytkownika niewidoczny (bazy danych, architektura aplikacji, obliczenia, bezpieczeństwo i wydajność). Właśnie na tym kursie poznasz techiki powstawania stron www od strony back-end.